Bizimle İrtibata geçin
+90 (546) 686 51 00
E-mail Adresimiz
info@laleyapiticaret.com

Ürünlerimiz

Pencere Söve Modelleri

Pencere Söve
 
Pencere söve modelleri uygulanan çalışmalar sonucunda değişik desen ve kalınlıktadır.
 
Mimari bir üstün manzara elde etmek amacı ile  çok yüksek bütçeler harcamanıza ve tam dilediğiniz gibi olmayan uzun vadeli ve yorucu bir prosese girmenize lüzum kalmadan hem süratli hem basit bir program olan strafor pencere söve modelleri hem pratik hem de diğer söve malzemeleri seçenekleri arasında fiyat performansı  olarak da en ideal malzemedir.
 
İster programcı, ister müteahhit, dilerseniz son kullanıcı olarak pencere söve modelleri dış cephe ısı yalıtımı sistemleri ile binalarınıza daha süratli ve ideal maliyet ile mükemmel görsellik kazandıracaktır. Görselliği ister var olan söve modelleri olarak dilerseniz de çiziminizi yaptığınız size özel tasarımlar ile projenizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Deneyimli ve profesyonel kadromuzla ürün teslim sürecine kadar her müşterisine aynı özen göstermek ilkemizdir.
 
Pencere söve modelleri desenli söve modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Görselliğin ön planda olan mamüllerimiz hem mimari kimlik hemde ısı yalıtımı konusunda bir adım öne geçin.
 
Sadece görsel alanda değil pencere söve modelleri yardımıyla ısı yalıtımı husussu ile alakalı da faydasını göreceğiniz söve modelleri görselliği ön planda tutan bir program gibi görünse de söve modelleri yardımıyile  ısı kaybınızı %50 ye varan oranlarda azaltın ve hem görselliği yakalayın hem de ısı tasarrufu yapın.

Diğer Ürünler