Bizimle İrtibata geçin
+90 (546) 686 51 00
E-mail Adresimiz
info@laleyapiticaret.com

KURUMSAL

Lale Yapı Hakkında

Firmamız 15.01.2015 yılında inşaat sektörünün ihtiyacı olan mantolama ve söve dış cephe dekoratif ürünlerini imal etmek üzere kurumsal firma olarak kurulmuştur. Bu süre zarfında bir çok başarıya imza atmıştır ve bu başarılarına devam edecektir. İlkemiz size verdiğimiz hizmetin kaliteli , güvenilir , uygun fiyat olması ve insanların hayallerini gerçekleştirmekle birlikte bu ilke sayesinde de müşterilerimiizi memnun etmektir. Bizim için her şeyden önce müşterimizin memnuniyeti gelir.Beş senelik iş tecrübesi ve 3000 m2 lik kapalı alanı ile deneyimli projelendirme ekibi ve uzman personelleri ile Polistren Dış Cephe ürünleri, Isı Yalıtım sistemleri, EPS ürünleri ve dekoratif söve ürünlerinin imalatını ve uygulamasını garanti bir şekilde gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. 
 
Fabrikamızda yapılan üretimler, son sistem makinalarla yapılmaktadır. Firmamız tüm müşterilerinin taleplerine ve kalite standartlarına uygun cevap için onların çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Yenilikleri takip ederek dünya standartlarında çevre dostu ürünler üretmeyi, çalışanlarının ve çözüm ortaklarının iş ve yaşam standartlarını katkı sağlamayı, ihracatını günden güne arttırmayı, yeni yatırımlar yapmayı, istihdamı arttırmayı ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendine hedef edinmiştir. 
 
FİRMAMIZ ; 
Dürüst, yenilikçi, çevreci, güçlü, hızlı, öncü ve güvenilir olmayı firma değerleri olarak her zaman ön planda tutmaktadır. 
LALE YAPI TİCARET LTD. ŞTİ. Marka patentiyle dış ve iç cephede kullanılabilen yüzlerce ürünü ile sektöre ve yüklenici firmalarına yenilikçi tasarımlar yapabilmeleri için geniş bir sunmaktadır. 
EPS ISI YALITIM VE MANTOLAMANIN FAYDALARI ÖZELLİKLERİ; 
Sudan, nemden, dondan, ultraviyoleden etkilenmez, çatlama yapmaz, ekonomiktir, ısı yalıtımı yapar, bünyesi su almaz, yapı fiziğine uygundur, böcek ve hayvan barındırmaz, hafiftir yapıya yük getirmez, tasarım imkanı sağlar yapıyı dekore eder, yapının şekline ve konumuna göre %60 a varan kazanç sağlar, cephe kaplaması esnek olduğundan deprem ve bina oynamalarından etkilenmez, sistem bina ömrü boyunca tasarruf etmeye devam eder, 2-3 senede kendini amorti eder, insan sağlığı ve çevreye zararlı değildir, ısı köprüsü oluşturmaz, ortalama bina yapısına bağlı olarak %50 enerji tasarrufu sağlar.

Soğuğa, Sıcağa Karşı Korur

Dış cephe yalıtım sistemlerinde, ısı yalıtım sistemleri evinizi sıcak ve soğuk havaya karşı korur.Firmamız tarafından yapılacak olan bu işlem sonucunda nem, rutubet, ısı yalıtımı gibi sorunlar muhakkak ortadan kalkmaktadır.

B1 Sınıfı Alev Yürümez

Isı yalıtım levhaları B1 - zor alev alabilen yangın sınıfına sahiptir. Alev kaynağının sürekli temas etmesi ile yanmaya devam eder. Alev kaynağı uzaklaştırılınca yanma durur. Böylece eviniz yanmalara karşı korunur.

Ücretsiz Ölçü ve Keşif

Her türlü Dxf çizimi ve binaların dış cephe giydirme işlemi 3D Max ile yapılır.Uygulama esasları göz önünde tutularak ölçü ve keşif ücretsiz yapılır.

Çevre Dostu & Montajı Kolaydır

Çevre dostu olan dış cephe malzemeleri destekleyen firmamız, görüntü ve maliyet parametrelerini karşılaştıran ürün performansımız tasarımcılara, mimarlara ve mühendislere esnek yaklaşımlar sunmaktadır.