Bizimle İrtibata geçin
+90 (546) 686 51 00
E-mail Adresimiz
info@laleyapiticaret.com

Fuga

Dayanıklı, işlenebilen bir dolgu malzemesidir. Ürün performansını, işlenebilirliğini, çatlama direncini, renk kalıcılığını arttırıcı kimyasal katkılar içeren, tek bileşenli dolgu malzemesidir.

Söve

Bütün Söve Modelleri Kapı ve pencereleri yağan yağmur suyu ve dışarıdan gelebilecek her türlü sıvı maddeden korumak ve binanın cephe tasarımına mimari estetik kazandıran mimari yapı elemanlarıdır.

Katsilmesi

Kat silmeleri binaların dış cephelerinde yatay olarak dekor amaçlı kullanılmakta olan kaplamalara verilen isimdir. Şehir içi yapılanmalarda şehrin dokusu ve dekorasyonunu yenilemek adına çeşitli girişimlerde bulunulmaktadır.

Mantolama

Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır.

Soğuğa, Sıcağa Karşı Korur

Dış cephe yalıtım sistemlerinde, ısı yalıtım sistemleri evinizi sıcak ve soğuk havaya karşı korur.Firmamız tarafından yapılacak olan bu işlem sonucunda nem, rutubet, ısı yalıtımı gibi sorunlar muhakkak ortadan kalkmaktadır.

B1 Sınıfı Alev Yürümez

Isı yalıtım levhaları B1 - zor alev alabilen yangın sınıfına sahiptir. Alev kaynağının sürekli temas etmesi ile yanmaya devam eder. Alev kaynağı uzaklaştırılınca yanma durur. Böylece eviniz yanmalara karşı korunur.

Ücretsiz Ölçü ve Keşif

Her türlü Dxf çizimi ve binaların dış cephe giydirme işlemi 3D Max ile yapılır.Uygulama esasları göz önünde tutularak ölçü ve keşif ücretsiz yapılır.

Çevre Dostu & Montajı Kolaydır

Çevre dostu olan dış cephe malzemeleri destekleyen firmamız, görüntü ve maliyet parametrelerini karşılaştıran ürün performansımız tasarımcılara, mimarlara ve mühendislere esnek yaklaşımlar sunmaktadır.

Ürün Modellerimiz